A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szavazás. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szavazás. Összes bejegyzés megjelenítése

szerda, augusztus 06, 2008

Savazás

Amint látjátok szavazásra bocsátottam egy felettébb érdekes és aktuális kérdést, igazából csak azért, h legyen vmi változtosság a sok szöveg mellett, meg mert az olyan hűdeblogosnagyontrendi; a hivatalos propaganda szerint viszont azért, mert mindenki véleményére kíváncsi vagyok...hamár a kínaiaknak úgysem lehet.
Szavazzatok, mert a Microsoft minden kattintás után 0,02 centet utal egy elkülönített számlára, amelyből aztán egy 120" LCD plazma tévét vásárolnak a kb. 9 nm-es koliszobámba, h figyelemmel követhessem az Olimpiát innen is. És hogy nektek is jó legyen: a szavazók között a Jólrá Tours Hungary felajánlásával kisorsolunk egy db 2 személyes hétvégét a tápiószecsői 4 csillag(csavar)os IKEA bútorral felszerelt Libatömő Wellnes Spa központba, valamint 2 csomag alig használt, kifordítható Durex óvszert...
Egyébként, h a viccesnek szánt címhez is kapcsolódjak legalább egy kicsit: savazni is lehet a kommenteken keresztül, moderálás ugyanis nincsen (egyelőre)...már ha a megtekintett oldalaimat (is) ellenőrző norvégok bele nem szólnak.


Az oldalt meg olvasgassátok bőszen, mert nemsokára olyan népszerű lesz, h a rengeteg reklámból befolyó pénzt nem győzöm elinni és ide se bagózok többet...meg amúgy sem emlékeznék, mit akartam írni.